У Херсонській області стартує форум “Південна стратегія розвитку” (ФОТО)

uatv
10.06.2021
Фото телеканал “Дом”

На Арабатській стрілці, що в Херсонській області, сьогодні, 10 червня, стартує Міжнародний інвестиційний форум “Південна стратегія розвитку”. Він триватиме два дні.

Про це пише UATV.

Зараз відбувається реєстрація учасників. Основні секції почнуться з 14:00.

Деокупація Криму – одна з головних тем форуму. У заході візьмуть участь близько 600 людей: 168 глав територіальних громад, понад 400 гостей і волонтерів, 30 професійних спікерів.

До роботи з організації були залучені п’ять профільних міністерств.

На різних локаціях форуму відбуватимуться презентації інвестиційних проєктів, які стануть основою для розвитку південних регіонів нашої країни. Серед них – проєкт будівництва Південноукраїнського центру трансплантології в Херсоні, реконструкція аеропорту Херсон, проєкти розвитку зрошення.

Читайте також: В Україні створять національний фонд інвестицій

Одна з головних обговорюваних проблем на форумі – газотранспортна система півдня України розірвана на дві частини. Після окупації Криму Стрілецьке газове родовище відрізане від газотранспортної системи України.

Через відсутність газопроводу постійно страждають дві з трьох найбільших в Україні громад за площею – Новотроїцька і Генічеська. Щоб вирішити проблему, хочуть побудувати газопровід довжиною 96 кілометрів. Це дозволить газифікувати 9 000 домогосподарств в 44 населених пунктах, а головне – реалізувати значний потенціал створення центрів переробки аграрної продукції в Новотроїцькому та Новоолексіївці, що забезпечить жителів робочими місцями, а громади – фінансовими надходженнями.

Під час проведення зустрічей і заходів форуму представники державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу та потенційні інвестори розглянуть десятки питань, пов’язаних зі створенням стратегії розвитку півдня України і спрямованих на реалізацію економічного потенціалу регіону.

Форум організували за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”

Раніше повідомлялося, що Україна й Азербайджан двічі на рік проводитимуть туристичні форуми.

Джерело UATV
дата10.06.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×