У Харкові відбувся “Донбас Медіа Форум” (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
06.09.2019
Фото DMF

Вже п’ять років поспіль “Донецький інститут інформації” проводить “Донбас Медіа Форум” – захід для працівників вітчизняних та закордонних медіа. Основним гаслом цьогорічного заходу було “Час обирати журналістські стандарти”.

Про це повідомляє UATV. 

Організатори поставили за мету вплинути на зниження рівня маніпулятивності ЗМІ, посприяти зменшенню вразливості аудиторій до маніпуляцій зі сторони певних політичних сил і непрофесійних журналістів, стимулювати виваженість виборчих рішень, особливо у східних та південних областях країни.

Голова оргкомітету та очільник правління “Донецького інституту інформації” Олексій Мацука вважає, що нині особливої обережності вимагає інформаційна політика ЗМІ у регіонах, де відбувається збройний конфлікт.

“Там залишилося мало справжніх незалежних редакцій, здатних доносити об’єктивну інформацію. В подібних умовах рівень довіри до українських медіа на Донбасі знижується”, – наголосив він.

Цьогорічний форум є поєднанням дискусій та навчання, які є частинами трьох загальних напрямів: контент, дистрибуція, менеджмент.

В межах заходу відбулися панельні дискусії на теми: “Медіа як інструмент для маніпупяції суспільною думкою під час виборчої турбулентності. Як цьому протистояти”, “Соціальні мережі як середовище для розквіту популізму та інструмент для маніпуляції суспільною думкою”, “Організована та усвідомлена редакційна діяльність як чинник проти маніпуляцій в медіа”.

Особливу увагу цього разу організатори приділили прикладним речам: майстер-класам, обміну досвідом, дискусіям.

 Форум підтримують Представництво ЄС в Україні, Посольство США, Internews Network, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО, Посольство Нідерландів в Україні.

Нагадаємо, Україна взяла участь у 29-му Економічному форумі у Польщі. 

Джерело UATV
дата 06.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV