У додатку “Дія” стане доступним електронний підпис, – Мінцифри

uatv
02.09.2020
Фото Мінцифри

Мінцифри працює над упровадженням електронного підпису в мобільний застосунок “Дія”. Сьогодні, 2 вересня, уряд ухвалив постанову, що дала старт реалізації цього експериментального проєкту.

Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.

Експеримент передбачає можливість віддаленої ідентифікації громадян за допомогою додатку “Дія” для отримання кваліфікованого електронного підпису “Смарт-Дія”. Тобто усі користувачі застосунку зможуть отримувати  електронний підпис безкоштовно та онлайн.

За словами міністра цифрової інформації Михайла Федорова, підпис діятиме впродовж короткого періоду і гарантуватиме найвищий рівень безпеки.

“Смарт-Дія” дозволятиме підписувати документи, отримувати адміністративні, фінансові, комерційні послуги просто зі смартфону”, – наголосив Федоров.

У відомстві також звернули увагу на те, що кількість потенційних користувачів кваліфікованого електронного підпису “Смарт-Дія” становить близько 8 млн українців, що є власниками біометричних закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі ID-картки й користуються смартфонами з NFC-модулем.

Нагадаємо, додаток “Дія” завантажили понад 2 млн українців.

Раніше повідомлялося, що за е-посвідченням водія можна буде реєструватися на потяг чи літак.

Джерело
дата 02.09.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×