У день виборів працюватимуть 135 тис. правоохоронців, – МВС

uatv
22.03.2019
Фото Нацполіції

У день виборів, 31 березня, за законністю волевиявлення та порядком в країні загалом і зокрема на виборчих дільницях слідкуватимуть понад 135 тисяч правоохоронців.

Про це заявив заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що на випадок загострення в країні створені резерви спецпризначенців.

“Щодо того, як правоохоронці гарантуватимуть публічну безпеку та порядок на виборах 31 березня 2019 року. До гарантування публічної безпеки будуть залучені 135 тисяч правоохоронців, з них понад 73 тисячі поліцейських, 39 тисяч працівників ДСНС, понад 8 тисяч військовослужбовців НГУ, також буде залучено перемінний і постійний склад наших навчальних закладів, які перебувають у системі МВС. Крім того, ДПСУ і міграційна служба опосередковано залучать до цієї кампанії”, – сказав Цуцкірідзе.

У день голосування чергуватимуть групи вибухотехніків та представники ДСНС на випадок, якщо громадяни знайдуть якісь підозрілі предмети чи якщо надійдуть повідомлення про замінування.

“Всі металеві сейфи, кімнати, де зберігається виборча документація, також будуть під постійною охороною поліції”, – додав Цуцкірідзе.

Також він розповів, що 31 березня збільшать кількість слідчо-оперативних груп, які реагуватимуть на кримінальні правопорушення.

Нагадаємо, що на виборчих дільницях чергуватимуть 60 тис. правоохоронців.

Джерело Укрінформ
дата 22.03.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV