У Чернівцях на виставці представили картини дітей з особливими потребами (ФОТО)

Роботи створили під час студії живопису "Намалюй свій СонцеСвіт"

uatv
19.10.2018

Фото Чернівецька міськрада

У Чернівцях відкрили виставку маленьких художників, частина з яких – діти з особливими потребами. Відкриття інклюзивної виставки дитячого живопису “СонцеСвіт – один для всіх!” відбулося в рамках проекту “Дитячий культурно-мистецький фестиваль “Наш чудовий СонцеСвіт”.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

“Ми намагалися максимально залучити дітей з особливими потребами до творчості, підтримати їхні таланти, дати їм можливість відчути себе у колі справжніх друзів. Готуючись до виставки живопису, в рамках проекту було проведено три студії живопису “Намалюй свій СонцеСвіт”,  де діти створювали картини за участю 10 чернівецьких митців, серед яких були відомі та молоді  художники. Митці отримали практичний досвід взаємодії з дітьми, зокрема з особливими потребами, у створенні мистецьких продуктів. Нашою командою забезпечено комфортні умови для всіх учасників заходів. Теплу атмосферу для дітей створював і Мистецький дворик Арт-Центру, стінописи із краєвидами Чернівців, приємна музика, читання віршів дітками. Смачні напої та ласощі під час перерви додали дітям справжнього домашнього затишку”, – зазначила координаторка проекту Дитячого культурно-мистецького фестивалю “Наш чудовий СонцеСвіт” Лідія Анциперова.

Свої роботи на виставці презентували 30 маленьких художників, серед яких – 15 дітей з особливими потребами.

Нагадаємо, Національна капела бандуристів України вперше дасть спільний концерт з капелою зі США. Захід відбудеться на Міжнародному форумі бандуристів.

Джерело UATV
дата 19.10.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV