У бюджет-2021 на інклюзивну освіту закладуть 500 млн грн, – Сушкевич (ВІДЕО)

uatv
16.09.2020
Фото Facebook Валерій Сушкевич

Валерій Сушкевич, уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю, розповів про те, що вдається зробити в нашій державі для людей з інвалідністю на законодавчому рівні сьогодні і як фінансуються ухвалені закони.

Про це Сушкевич повідомив у програмі “Официальный разговор” на каналі “Дом”.

Він розповів, що в проєкті бюджету на 2021 рік на інклюзивну освіту планувалося виділити 300 мільйонів гривень. Однак, з огляду на, що у 2020 році і в попередні роки виділялося по 500 млн, він звернувся з проханням про збереження аналогічної суми у державному кошторисі і на наступний рік.

“Я попросив його (прем’єрміністра, – ред.), щоб усе-таки ту цифру, яку бачив, а я побачив триста мільйонів на інклюзивну освіту по країні, а в цьому році було п’ятсот. Я попросив підписати доручення Мінфіну, щоб залишилася на тому ж рівні. Ви знаєте, я дякую прем’єру публічно тут, він підписав доручення Мінфіну не зменшувати на інклюзію”, – зазначив в ефірі телеканалу “Дом” уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю.

Валерій Сушкевич також повідомив про те, що найближчим часом спеціальний протисудомний препарат Сабріл, який у зв’язку з пандемією не надходив до нас, скоро з’явиться в Україні.

“Я підписав у прем’єра доручення в найближчі тижні, щоб Сабріл був у мам, у яких є діти, які перебувають у важкому стані без препарату Сабріл”, – сказав він.

У ту ж зустріч із прем’єром Сушкевичу вдалося домогтися виділення семидесять мільйонів на дитячу реабілітацію цьогоріч.

Читайте також: ВПО з інвалідністю збільшили соціальну допомогу на 130%, – Сушкевич (ВІДЕО)

Раніше Сушкевич розповів, як карантин вплинув на надання допомоги людям з інвалідністю (ВІДЕО).

Джерело UATV
дата 16.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×