У Будапешті презентували ролик про російську агресію в Україні

uatv
09.01.2019

Посольство України в Угорщині на зустрічі за участю послів із країн-членів ЄС і НАТО, Європи та Латинської Америки презентувало англомовну версію відеоролика “Ukraine under aggression”.
Про це повідомляє прес-служба посольства.

“Особливістю даного ролика є те, що авторами фотографій та героями низки з них є наші співвітчизники, угорські партнери, а також співробітники посольства, які брали участь у заходах, котрі проводилися на території Угорщини, з тим, щоб розповісти про наявну російську агресію, яка триває проти України”, – йдеться у повідомленні.

Супроводжується ролик гімном АТО “Браття-українці”.

#StopRussianAgression #SupportUkraine

#StopRussianAgression #SupportUkraineUA/EN Посольство України в Угорщині презентувало англомовний відео-ролик «Ukraine under aggression» 8 січня 2018 року Посольство України в Угорщині на зустрічі за участю послів з країн-членів ЄС і НАТО, Європи та Латинської Америки презентувало англомовну версію відео-ролика «Ukraine under aggression». Особливістю даного ролика є те, що авторами фотографій та героями низки з них є наші співвітчизники, угорські партнери, а також співробітники Посольства, які брали участь у заходах, що проводилися на території Угорщини з тим, щоб розповісти про триваючу російську агресію проти нашої держави і консолідувати міжнародну підтримку України в питанні відновлення територіальної цілісності і миру. Те ж саме стосується і музики – гімну АТО «Браття Українці», почути який у виконанні автора наші партнери мали можливість і в Будапешті.Посольство щиро дякує всім за підтримку і сподівається на подальшу співпрацю і в новому 2019 році!*****Embassy of Ukraine in Hungary presented English version of the video "Ukraine under aggression"On 8 January 2018 Embassy of Ukraine in Hungary presented English version of the video "Ukraine under aggression" at the meeting with Ambassadors from the EU and NATO member states, other European and Latin American countries.The video is a unique one as authors of the photos as well as a lot of persons at the pictures are Ukrainians, Hungarians and representatives of the Embassy staff, who participated in different events, which took place here in Hungary to tell about the ongoing Russian aggression against our state and consolidate the international support for Ukraine in restoring its territorial integrity and peace. The same is as regards the music. Our partners had the opportunity to hear the anthem of the ATO "Brattia Ukraintsi” (Brothers-Ukrainians) in Budapest performed by its author. The Embassy expresses its gratitude to everybody for the support provided and hopes for further cooperation in the New Year of 2019!Web:http://hungary.mfa.gov.ua/uaTwitter:https://twitter.com/UKRinHUN

Опубліковано Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine to Hungary Середа, 9 січня 2019 р.
Джерело UATV
дата 09.01.2019
категорії Випуски новин, ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV