У Брюсселі під час засідання Комісії Україна-НАТО обговорили реформу СБУ

uatv
16.01.2020
Фото СБУ

Реформа Служби безпеки України стала предметом для обговорень під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів, яке відбулось у Брюсселі. Представники СБУ взяли участь у засіданні у складі офіційної урядової делегації України, яку очолив віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт відомства.

Українська сторона подякувала партнерам за підтримку та завірила, що реформа сектору безпеки – одне з ключових питань у державі.

“Україна має реалізувати зміни, які зроблять СБУ більш сучасною та ефективною, ще більш орієнтованою на контррозвідувальну діяльність, боротьбу з тероризмом, захист державного суверенітету тощо. І саме на це направлений законопроєкт щодо реформи СБУ”, – сказав уповноважений представник СБУ в складі української делегації Сергій Пунь.

Водночас представники НАТО висловили підтримку територіальній цілісності та суверенітету нашої держави, а також наголосили на тому, що активізація заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, забезпечення незалежності судової гілки влади та реформування СБУ є вкрай актуальними для України.

Крім цього, міжнародні партнери з НАТО очікують, що в межах запланованого на кінець поточного місяця засідання Спільної робочої групи високого рівня Україна-НАТО з питань воєнної реформи буде презентовано основні напрями реформування Служби безпеки України.

“Партнерська сторона запевнила українську делегацію у незмінній підтримці Альянсом нашої держави на шляху реформування”, – додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що Україна планує приєднатися до послуг та партнерств Агенції НАТО з підтримки та постачання, щоб мати повноцінний доступ до системи закупівель Альянсу.

Джерело UATV
дата 16.01.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV