У боротьбі з шахрайством ПриватБанк запустив нову технологію зміни ПІН-коду картки онлайн

Нова система дозволить у разі підозри на скімінг або виявлення інших загроз шахрайства з використанням банківських карток не блокувати картки клієнта, а миттєво змінювати ПІН-код

uatv
15.06.2018

Фото з сайта antikor.com.ua

ПриватБанк запустив систему безпечної зміни ПІН-коду картки онлайн, що убезпечить клієнтів від карткового шахрайства, повідомляє Укрінформ.

“ПриватБанк запустив нову технологію захисту своїх клієнтів від карткового шахрайства за допомогою технології безпечної зміни ПІН-коду картки в режимі онлайн”, – ідеться в повідомленні ПриватБанку.

Як зазначили в банку, нова система дозволить у разі підозри на скімінг або виявлення інших загроз шахрайства з використанням банківських карток не блокувати картки клієнта, а миттєво змінювати ПІН-код. Така зміна ПІН-коду картки в разі загрози скімінгу унеможливить використання даних картки шахраями. Клієнти отримають повідомлення про зміну ПІН-коду через SMS і зможуть надалі безпечно використовувати картки без їхнього перевипуску.

Читайте також: Нацбанк скасував реєстрацію системи WebMoney

Як відомо, наразі в Україні одним із найбільш привабливих для зловмисників способів шахрайства з банківськими картками є так званий банкоматний скімінг. Ідеться про отримання злочинним шляхом інформації з магнітної стрічки платіжної картки, а також її ПІН-коду.

Джерело Укрінформ
дата 15.06.2018
категорії Економiка, Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV