У Бахмуті колишній бойовик здався поліції після 5 років переховування

uatv
15.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

У місті Бахмут на Донеччині екс-бойовик здався правоохоронцям після того, як переховувався упродовж п’яти років.

Про це повідомляє Бахмутський відділ поліції Донецької області.

Зазначається, що 31-річний житель Харківської області зізнався у причетності до діяльності терористів. Навесні 2014 року він, піддавшись російській пропаганді, приїхав з сусідньої області в Часів Яр і вступив до лав незаконних збройних формувань.

Чоловік “служив” на блокпосту у Бахмутському районі. Він здійснював огляд автомобілів та перевірку водіїв. Перебував на блокпосту за графіком день через два, а в інші дні з автоматом в руках патрулював місто.

“Через півтора місяця після свого призначення найманець дійшов висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Тому покинув збройне формування, повернувся додому і почав вести прихований спосіб життя”, – зазначають у поліції.

П’ять років чоловік жив у страху перед покаранням, і тому приїхав до Бахмута, щоб здатися правоохоронцям. Його свідчення зараз перевіряють слідчі.

Якщо правоохоронці встановлять, що колишній бойовик під час перебування в НЗФ не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України його звільнять від кримінальної відповідальності, наголошують у поліції.

Нагадаємо, цього року на Донеччині поліція притягнула до відповідальності 77 бойовиків.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV