У 2020 році створять 200 тис. нових легальних робочих місць, – Гончарук

uatv
17.02.2020
Фото Урядовий портал

Кабінет міністрів робить все можливе для легального працевлаштування громадян.

Про це розповів прем’єрміністр Олексій Гончарук, інформує Урядовий портал.

Він повідомив, що майже кожен 5 українець працює неофіційно.

“Найбільше – у сільському господарстві, оптовій та роздрібній торгівлі, будівництві, транспорті та кур’єрській діяльності. Ці працівники не захищені. Фактично вони безправні у відносинах з роботодавцем”, – зазначив прем’єр.

За його словами, уряд розпочав кампанію по виводу з тіні ринку праці.

“Адже це не тільки сплата податків, надходження до бюджету. Це, в першу чергу, створення цивілізованих умов праці, гарантування працівникам дотримання їх прав та соціальних гарантій“, – пояснив Гончарук.

Наразі 600 інспекторів праці по всій Україні провели особисту роз’яснювальну роботу для понад 180 тис. роботодавців у сфері торгівлі. Після цього за 2 тижні до ДПС надійшли понад 107 тис. повідомлень про укладення трудових договорів з 202 тис. працівниками. Загальна динаміка працевлаштування у сферах, де проводилась інфокампанія, зросла порівняно до січня 2019-го року на 25,8%.

З 10 по 21 лютого триватиме інспекційна кампанія.

“Мета нашого уряду на 2020-й рік – це +200 тис. нових легальних робочих місць та скорочення пошуку роботи в середньому з 3,6 до 2 місяців. За 5 років — 1 мільйон робочих місць”, – пообіцяв прем’єр.

Нагадаємо, що в Україні проведуть навчальний тур для підприємців.

Джерело UATV
дата 17.02.2020
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV