Тимошенко анонсував оновлення інфраструктури Хортиці

uatv
10.03.2021
Фото ОП

Цього року в межах програми “Велика реставрація” виконають багато робіт із реконструкції острова Хортиця.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час участі у форумі “Україна 30. Культура, медіа, туризм”, інформує ОП.

За його словами, на Хортиці цього року планують побудувати новий музей, відновити парк, облаштувати спортивні об’єкти тощо.

“Біля острова Хортиця на дні річки лежать ще дві або три чайки, яким багато сотень років. Ми зараз відбудовуємо музей для таких човнів, які ми вже підняли, і будемо робити ще івент, коли підніматимуть човни. Це цікаві проєкти, які можна буде побачити на телебаченні чи приїхати й побачити”, – сказав Тимошенко.

Заступник керівника Офісу президента наголосив, що на фінансування програми “Велика реставрація” передбачено безпрецедентну суму – близько 2 млрд грн.

Читайте також: В Україні планують відреставрувати та добудувати близько 150 культурних пам’яток, – Ткаченко

“Це дійсно великий бюджет, який дасть змогу швидкими темами відновлювати культурну спадщину в Україні”, – зауважив  Тимошенко, додавши, що щойно потеплішає, за місяць-два реставраційні роботи розпочнуться по всій країні.

Раніше повідомлялося, що до програми “Великої реставрації” на 2021 рік будуть включені три об’єкти у Рівненській області – Тараканівський форт, Острозький і Дубенський замки.

Джерело UATV
дата 10.03.2021
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×