Twitter планує видалити десятки мільйонів фейкових акаунтів

Загальна кількість акаунтів таким чином може зменшитися приблизно на 6%

uatv
12.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

Соціальна мережа Twitter планує видалити десятки мільйонів підозрілих акаунтів, котрі могли бути створені для їхнього використання виключно як фейкових користувачів даної соцмережі.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Ми не хочемо спонукати користувачів до покупки фейкових акаунтів для штучного збільшення числа передплатників, оскільки це не є точним критерієм чийогось впливу на платформі або в світі”, — сказав один із віце-президентів Twitter Дел Харві.

Багато користувачів Twitter спеціально збільшують число своїх передплатників за допомогою ботів, щоб підвищити популярність і престиж особистого мікроблогу, які можна використовувати для розширення впливу в онлайн-просторі, а також з метою реклами і бізнесу. Багато таких автоматично створених акаунтів продаються за гроші, зокрема невеликими фірмами, спеціально створеними для цих цілей.

Через це Twitter оголосив боротьбу фейковим користувачам і вже з четверга має намір почати масштабну кампанію з їхнього видалення.

За даними ЗМІ, видалені можуть бути “десятки мільйонів” підозрілих облікових записів, котрі використовуються для збільшення числа передплатників. Загальна кількість акаунтів у сервісі таким чином може зменшитися приблизно на 6%.

Нагадаємо, соцмережа Facebook випустила власний друкований журнал Grow.

Джерело Укрінформ
дата 12.07.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV