Творча майстерня “Аґрафка” – переможець BolognaRagazzi Award 2018

Голосно, тихо, пошепки" та "Я так бачу" видані "Видавництвом Старого Лева", з точки зору ідеї та концепту, а також ілюстративного, дизайнерського та текстового наповнення визнали найкращим у світі дитячим Non Fiction

uatv
13.02.2018

 

Фото з сайту “Видавництво Старого Лева”

Тандем українських ілюстраторів – творчу майстерню “Аґрафка”  (Андрій Лесів та Романа Романишин) —  за п’ять останніх років утретє переміг у найпрестижнішій щорічній міжнародній премії у сфері  дитячої літератури BolognaRagazzi Award.  Їх дует  “Голосно, тихо, пошепки” та “Я так бачу” названо найкращими у номінації Non Fiction, – сповіщає сайт Na Chasi.

Це вже третя їх перемога на BolognaRagazzi Award.  Їхня книга “Зірки і макові зернята” стала призером у номінації “Opera Prima” цього ж конкурсу у 2014, а  у 2015 –  відзнаку у номінації “New Horizons” здобула “Війна, що змінила Рондо”.

“Ми щасливі! Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу – це особлива честь. Перемога у категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте цей успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати “Видавництву Старого Лева”, – написали Романа Романишин та Андрій Лесів.

Варто зауважити,  що на конкурсі премії BolognaRagazzi Award видавництва з усього світу презентують свої найкращі книжки, які оцінює міжнародне журі, не лише з точки зору ідеї та концепту, а й ілюстративного, дизайнерського та текстового наповнення. Офіційне вручення нагород відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку (26-29 березня).

Джерело Na chasi
дата 13.02.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV