Туреччина не відправляє добровольців воювати на стороні Азербайджану, – професор (ВІДЕО)

uatv
16.10.2020
Ілюстрація Телеканал “Дом”

Немає жодного підтвердження того, що Туреччина відправляє добровольців воювати на стороні Азербайджану.

Про це розповів у програмі “Код безопасности” на телеканалі “Дом” професор університету Кахраманмараш Сютчу Тогрул Ісмаїл.

“Щоб Туреччина туди відправляла якихось добровольців – таких фактів немає. Тим більше якихось терористів, це взагалі смішно”, – зазначив експерт в інтерв’ю Тетяні Поповій.

Будь-яка інформація повинна підтверджуватися документально, наголосив професор. Водночас немає жодних підтверджень подібних фактів.

Крім цього, армія Азербайджану достньо сильна і добре оснащена технікою, тому вона не потребує допомоги.

“Азербайджан веде сучасну війну, високотехнологічну, – зазначив професор. – А тут потрібні професійні воїни, які отримали спеціальну освіту і знають техніку і т. ін. Тобто якимось незрозумілим групам це робити неможливо, тим більше азербайджанська армія досить сильна і має достатню кількість і озброєння, і персоналу, у якому немає необхідності. Зверніть увагу, навіть якщо азербайджанська армія не використовувала призовників, було оголошено про призов додатково. Так що ця вся інформація фейкова, і я думаю, що, на жаль, у поширенні цієї інформації іноді беруть участь дуже високопоставлені особи інших держав”.

Нагадаємо, Азербайджан сьогодні, 16 жовтня, повідомив про ракетний обстріл Вірменією Нахічевані.

Читайте такожАзербайджан заявляє, що взяв під контроль ще 8 сіл у Нагірному Карабасі

Джерело UATV
дата 16.10.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×