Турбізнес у Криму змушений коритися кремлівській політиці “батога і пряника”, – Лієв (ВІДЕО)

uatv
16.10.2020
Фото з сайта stv.detector.media

Із моменту окупації Криму Росією туристичний бізнес на півострові сильно постраждав. Росія перетворила популярний курорт на військову базу, через що туристичний потік знизився в декілька разів за останні роки. На це вплинула і кремлівська політика “батога і пряника”.

Про це в ефірі програми “На самом деле: Крым” розповів ексміністр курортів і туризму Криму, глава Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.

Туристичний бізнес у Криму звик до того, що він може впливати на ситуацію. Там було саморегулювання, а українська кримська влада чула туристичний бізнес. Із ним завжди радилися і робили те, як вирішили спільно. Наразі туристичний бізнес отримує із сайтів повідомлення про те, що із завтрашнього дня буде так, а не інакше. Не завжди до цього готові, не завжди з цим згодні, але змушені підкорятися”, – зазначив Лієв.

Саме через таку політику багато бізнесменів закривали свій туристичний бізнес у Криму, адже це креативна індустрія і з нею потрібно співпрацювати. Кремль тим часом використовував тільки метод “батога і пряника”.

Нагадаємо, раніше керівник Інституту стратегічних чорноморських досліджень Андрій Клименко заявив, що деокупація Кримського півострова почнеться тільки тоді, коли на територію Криму зайдуть українські війська.

Читайте також: Чорне море перетворилось на російське озеро після окупації Криму, – експерт

Джерело UATV
дата 16.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×