Цифровий ринок з ЄС: в Україні розпочала роботу оцінна місія

uatv
17.08.2019
Фото ОП

Оцінююча місія Євросоюзу почала моніторинг ситуації в Україні щодо готовності нашої країни стати частиною єдиного цифрового ринку.

Про це повідомляє UATV з посилання на прес-службу Офісу президента.

Сьогодні, 17 серпня, відбулася зустріч радника глави держави  Михайла Федорова з оцінною місією ЄС за участі представників DG Connect Європейської комісії.

“Ми хочемо та готові швидко виконати всі умови, щоб стати частиною ініціативи ЄС зі створення єдиного цифрового ринку. Для України – це надпотужні цифрові та економічні перспективи”, – заявив Михайло Федоров.

Радник президента наголосив, що законопроект “Про електронні комунікації” внесено до переліку пріоритетних для першочергового розгляду та ухвалення новим складом ВР.

Зазначимо, що Євросоюз зараз успішно реалізує стратегію DSM. Створення єдиного цифрового ринку принесе додаткові 415 мільярдів євро та будуть створенні тисячі робочих місць.

В Європі намагаються створити єдиний ринок, який буде захищений від кібератак та безпечний для користування. Представники оцінної місії звернули увагу на необхідність забезпечити незалежність регулятора у сфері телекомунікацій.

Нагадаємо, що бренд цифрової держави презентують у вересні на International IT Forum.

Джерело UATV
дата 17.08.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×