ЦВК затвердила план заходів щодо підготовки проведення виборів

uatv
24.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 24 травня відбулось чергове засідання ЦВК, яке провела очільниця Комісії Тетяна Сліпачук.

Про це інформує прес-служба відомства.

На засіданні Центрвиборчком ухвалив низку важливих рішень.

Так, ЦВК затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня.

Комісія ухвалила постанову “Про здійснення окружними виборчими комісіями (ОВК) попередньої оплати під час закупівлі товарів і послуг, необхідних для підготовки та проведення позачергових виборів”.

На засіданні було затверджено Роз’яснення щодо порядку надання дозволу громадським організаціям мати офіційних спостерігачів.

ЦВК своєю постановою звернулась до Президента, Верховної Ради, Кабміну щодо необхідності невідкладного затвердження парламентом закону “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі“.

“Рішення ухвалено у зв’язку з тим, що, зважаючи на брак часу для проведення процедур закупівель під час виборчого процесу та можливі ризики відміни зазначених процедур закупівель, Комісія позбавлена можливості забезпечити підготовку та проведення цих виборів відповідно до чинного законодавства України у сфері публічних закупівель”, – сказано в повідомленні.

Також у Центрвиборчкомі відкрили рахунок для зарахування грошової застави кандидатів у депутати.

Партія, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі, має внести 4 млн 173 тис. гривень.

Для того, щоб стати кандидатом в одномандатному окрузі, треба внести 41 тис. 730 гривень.

Раніше очільниця ЦВК наголосила, що виборчий процес є незворотним.

Джерело UATV
дата 24.05.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×