Цього тижня очікується 7 літаків зі спецзасобами для протидії COVID-19, – Офіс президента

uatv
06.04.2020
Фото Укрінформ

Цього тижня очікується сім літаків зі спецзасобами для протидії COVID-19.

Про це повідомив заступник голови Офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко під час щоденної селекторної наради президента Володимира Зеленського з представниками уряду та державних відомств, які залучені до запобігання поширенню COVID-19, інформує сайт глави держави.

За словами Тимошенка, із початком тотального маскового режиму ці засоби індивідуального захисту повністю доступні в інтернеті. Дещо повільніше маски доходять до аптек, де їх швидко розкуповують.

Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що Україна нині виробляє майже 900 тисяч масок на добу.

“До того ж, ми ще імпортуємо. Перевіряємо, як доходять маски до місцевих аптек”, – сказав міністр.

У відповідь Зеленський доручив негайно зібрати дані про потреби всіх аптечних мереж та за допомогою державних структур закупити стільки масок, скільки їм потрібно.

Також зазначається, що зі 1319 випадків захворювання на коронавірус за останню добу зафіксовано 68. Це значно менше, ніж у попередні дні. Шестеро людей померли через важкі хронічні хвороби.

За словами Зеленського, зменшення кількості хворих – це результат карантину.

“Ми могли б мати значно більше недужих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були вчасними та правильними“, – наголосив президент.

Також глава держави звернув увагу на те, що жодна лікарня чи відділення зараз не можуть бути закриті.

“До нас доходить інформація то про закрите дитяче обласне відділення, то про закриття тубдиспансерів. На період епідемії коронавірусу ми не маємо права закривати лікарні чи зупиняти фінансування. Це було б жорстокою безвідповідальністю перед українцями”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, від сьогодні в Україні посилили карантин.

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV