Цього року планується приватизація понад 300 об’єктів, – Гончарук

uatv
20.01.2020
Фото Telegram Прем’єр Гончарук

Прем’єрміністр Олексій Гончарук доручив голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку провести у поточному році прозору приватизацію понад 300 об’єктів.

Про це Гончарук повідомив у Telegram, інформує UATV.

Він наголосив, що до початку 2020-го року був підготовлений фундамент для запуску “малої приватизації”, а вже у першому місяці року в Україні оголосили 87 прозорих аукціонів.

“Доручив голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку у 2020-му році провести прозору приватизацію понад 300 об’єктів, які в плані на цей рік”, – зазначив глава уряду.

Він наголосив, що у приватну власність передадуть збиткові і нестратегічні державні об’єкти. Багато з них десятиліттями були збитковими для держави, але приносили прибутки для олігархів. Такі схеми будуть ліквідовані, а збиткові підприємства – приватизовані, запевнив прем’єрміністр. При цьому всі стратегічні підприємства залишаться у власності держави.

“За останній квартал 2019-го року на продаж через е-аукціони виставлено більше об’єктів, ніж за три попередніх квартали 2019-го року. А загалом в 2019 році отримано доходів від приватизації вдвічі більше, ніж за весь 2018-й рік. Загалом у першому кварталі Фонд держмайна планує оголосити понад 200 аукціонів з новою якістю розкриття інформації”, – зазначив глава уряду.

Для цього у Фонді держмайна працюватиме віртуальна кімната даних, де будуть доступні в електронному форматі усі документи. Таким чином інвестор знатиме не тільки назву підприємства, а й поточний стан справ, наголосив Гончарук.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати.

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×