Цього року Чорнобиль уже відвідали рекордні понад 90 тис. туристів (ВІДЕО)

uatv
08.10.2019
Фото АР

Рекордну кількість туристів зафіксовано в Чорнобилі в цьому році. З січня по вересень у зону відчуження приїхали понад 90 тис. мандрівників. Тільки у серпні до цього району приїхали понад 14 тис. гостей. Основна частина приїжджих – українці.

Про це повідомив директор Державного підприємства “Центру організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження” Кирило Гарник. У студії UATV він розповів про туристичну привабливість Чорнобиля.

“Такий туристичний бум викликаний виходом серіалу “Чорнобиль” компанії НВО. За останніми даними, у вересні до зони відчуження приїхали 15,5 тис. осіб. Таким чином у 2019 році її відвідали понад 90 тис. осіб. Ми плануємо до кінця року перейти позначку в 100 тис. туристів. Якщо порівнювати з 2018-м, тоді в зоні відчуження побували 74 тис. чоловік. У цьому ж така кількість була вже у серпні”, – розповів гість студії.

Як відомо, серед іноземців найбільше у Чорнобиль в цьому році приїжджають із Великої Британії. На другому місці поляки, на третьому – німці, також є американці, чехи та японці. В основному це активна молодь, яка любить подорожувати.

“З початку року по кінець вересня зону відчуження відвідали представники 133 країн“, – зазначив Кирило Гарник.

За його словами, для того, щоб відвідати Чорнобиль, потрібно зареєструватися за три дні до відвідин на сайті в системі “Електронний квиток”. Це абсолютно доступно. Великі туристичні оператори підписують договори, на основі яких здійснюють регулярні екскурсійні тури. Також кожну групу обов’язково супроводжує представник державного підприємства.

Детальніше про те, що потрібно знати перед відвідуванням Чорнобиля, дивіться у програмі “Лицом к лицу”.

Раніше для туристів створили унікальну карту-путівник по Чорнобилю.

Джерело UATV
дата 08.10.2019
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×