Ціну на газ для населення знизять на понад 30%

uatv
13.01.2021
Фото з сайта utg.ua

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК “Нафтогаз України” та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

На нараді після тривалого обговорення ухвалили рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

“Орієнтовно сьогодні деякі облгази продають за ціною більше 10 гривень, тобто із запровадженням цього регулювання відбудеться зниження ціни газу більш ніж на 30%”, – сказав прем’єрміністр Денис Шмигаль. 

За словами виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка, це рішення має бути впроваджене й повністю запрацює вже з лютого.

“Тобто з першого лютого всі споживачі України будуть сплачувати суттєво менше за природний газ. Можу сказати, що, за нашими даними, середня ціна на газ в Україні в січні була вище, ніж 9600 гривень. Відповідно, ціна буде знижена в середньому для населення України до 6999 гривень”, – повідомив Вітренко.

Раніше в Офісі президента представили попередній план зі зниження тарифів на газ.

Читайте також: Торік із “коронавірусного фонду” використали 89% коштів, ‒ Мінфін

Джерело UATV
дата 13.01.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×