Цілі сталого розвитку, “коронакриза”: Кулеба провів онлайнзустріч із керівником ПРООН

uatv
26.06.2020
Фото Укрінформ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів онлайнзустріч із керівником Програми розвитку ООН (ПРООН) Ахімом Штайнером.

Про це повідомляє пресслужба МЗС, інформує UATV.            

Кулеба висловив вдячність ПРООН за комплексну підтримку зусиль українського уряду у досягненні Цілей сталого розвитку, а також вчасну та необхідну допомогу у подоланні наслідків коронавірусної кризи.

Керівник ПРООН запевнив очільника МЗС, що ПРООН готова виступити в ролі надійного стратегічного радника й політичного експерта для уряду України із питань, що стосуються перспектив розвитку країни під час відновлення після пандемії COVID-19, а також виконання порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Дмитро Кулеба окреслив пріоритетні напрями державної політики на рівні уряду та міністерства закордонних справ, які спрямовані, насамперед, на пом’якшення наслідків пандемії для людей та економіки.

Також очільник МЗС України нагадав про перезапуск Ради експортерів та інвесторів при МЗС та закликав ПРООН до співпраці на цьому важливому напрямі.

Сторони погодилися, що виклики сучасного світу мають мотивувати до подвоєння зусиль для досягнення Цілей сталого розвитку ООН, залучення інвестицій для цієї мети.

Штайнер відзначив готовність уряду України працювати задля досягнення Цілей сталого розвитку, які вже інтегровані в державну політику, ключовим принципом якої є “не залишити нікого без уваги”, і привітав Україну з досягненням прогресу у 15 із 17 ЦСР.

Як повідомлялося, Україна приєдналася до ініціативи ООН щодо глобального припинення вогню під час пандемії.

Також Україна нагадала ООН про дітей, які постраждали від російської агресії.

Джерело UATV
дата 26.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV