Церква активно застосовує соціальні мережі у своїй діяльності, – Епіфаній

uatv
12.05.2019
Фото АР

Церква використовує і буде ще більш активно використовувати сучасні технології.

Про це в інтерв’ю Еспресо.TV повідомив митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

За його словами, багато священнослужителів присутні в соцмережах.

“І через соцмережі церква теж має можливість проповідувати, доносити свою думку. Церква є певним острівцем, де людина може перепочити, отримати духовну підтримку. Тому ми повинні використовувати сучасні технології, щоб достукатися до сердець тих, хто зараз перебуває десь у віртуальному світі. Ми повинні працювати над тим, щоб їх долучити, пояснити їм, що церква – це є духовна основа нашого життя. І якщо ми будемо відкидати це, то в майбутньому отримаємо незворотні процеси, які приведуть нас до духовної катастрофи”, – заявив Епіфаній.

Також предстоятель Православної церкви України зазначив, що церква, найперше, покликана бути більш відкритою, відходити від радянських імперських звичаїв.

“Священнослужителі повинні більше спілкуватися з парафіянами. Це і розбудова на місцях недільних шкіл – не тільки для дітей, а для дорослих, тому що є багато людей, які не знають добре православне віровчення, не знають традицій. Ми будемо поступово реформуватися”, – додав Епіфаній.

Раніше глава ПЦУ Епіфаній повідомив, що після здобуття у 1991 році незалежності в Україні побудували та відкрили майже 4 тисячі нових православних храмів

Джерело Еспресо TV
дата 12.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV