Конфлікт, який триває, і пандемія призвели до обмеження прав людей Донбасу, – ООН (ВІДЕО)

uatv
30.09.2020
Скрін з відео

Конфлікт, який триває, і пандемія чинять драматичний вплив на права людей сходу України та їх можливість отримувати соціальне забезпечення.

Про це сказала голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер у програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом”.

За словами Богнер, зараз люди Донбасу переживають найтяжчий час, адже пандемія ще більше ускладнила ситуацію.

“Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту та пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна. Весь світ страждає сьогодні від наслідків пандемії. Але тут, в Україні, є деяка специфіка, і особливо тому, що тут триває конфлікт. Якщо говорити про схід, то там зараз зросла кількість місць, заборонених для відвідування, і це, звичайно, впливає на пересування звичайних людей і порушує право людини на свободу пересувань. Але зараз такий час – пандемія. І це, звичайно, дуже тяжкий час для людей сходу України”, – зазначила голова Місії ООН.

Особливо складно зараз пенсіонерам, адже щоб отримати пенсію, вони мають перетнути контактну лінію.

“Тому це чинить драматичний вплив на права людей і на те, щоб вони отримували соціальне забезпечення. Звичайно, все це впливає на звичайних людей. Вони не можуть побачитися з членами своїх родин і отримати доступ до медичної допомоги”, – сказала Богнер.

Нагадаємо, Кулеба закликав не закривати очі на терористичні методи РФ на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Читайте також: Президент в ООН назвав подальші кроки для встановлення миру на Донбасі (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 30.09.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×