Три українські стрічки здобули нагороди на міжнародному кінофестивалі

Такий тріумф вкотре підтверджує повернення українському кіно його ролі у світовому кінематографі, зазначив голова Держкіно

uatv
29.11.2018
Фото Укрінформ-UATV

Українські фільми “Донбас” Сергія Лозниці, “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк і “Вулкан” Романа Бондарчука отримали призи на 49-му Міжнародному кінофестивалі в Гоа (Індія), повідомило Державне агентство з питань кіно на своїй сторінці в Facebook.

Приз за “Найкращий фільм” основної конкурсної програми отримала стрічка “Донбас” Сергія Лозниці. Кращою актрисою визнали виконавицю головної ролі у кінокартині “Коли падають дерева” Анастасію Пустовіт. Цей фільм показав дівчину, яка живе в українській провінції і намагається втекти в іншу країну разом зі своїм коханим. Третя стрічка – “Вулкан” – завоювала спеціальний приз журі паралельної конкурсної програми режисерських дебютів. Ця картина розповіла історію чоловіка, який вирушив на південь України, що кардинально змінило його життя.

“Індійський міжнародний кінофестиваль є одним із найголовніших кінофестивалів Азії. Те, що в Україну цьогоріч привезуть три його почесні нагороди, свідчить насамперед про те, що Україна запам’ятається всім учасникам як професійна кінематографічна країна. Такий тріумф також вкотре підтверджує повернення українському кіно його ролі та значення у світовому кінематографі”, – сказав голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Усі три фільми створені міжнародними командами за підтримки Держкіно.

Раніше фільм “Донбас” Сергія Лозниці став найкращим на міжнародному кінофестивалі в Севільї.

Джерело UATV
дата 29.11.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV