Тренування із зірками спорту: для школярів запустили освітній серіал про фізкультуру (ВІДЕО)

uatv
06.04.2020
Фото Міністерство цифрової трансформації

В Україні запустили новий освітній серіал “Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту“, який уже доступний, зокрема, на платформі “Дія.Цифрова освіта”. Проєкт презентувало сьогодні, 6 квітня, Міністерство цифрової трансформації.

Про це повідомляє UATV.

“Ми знаємо, що зараз школярі та підлітки активно користуються соціальними мережами, але активність в інтернеті має поєднуватися із активністю в офлайні”, – зазначила під час онлайнпрезентації заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Серіал містить 12 уроків фізкультури, кожна серія триває до восьми хвилин. Уроки проводять гравці футбольного клубу “Шахтар” – капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов. Також учасниками проєкту стали зірки “Мамахохотала-шоу” Олег Маслюк і Євген Янович.

Під час перегляду серіалу школярі зможуть дізнатися секрети розминки та головні правила присідання, бігу та прижків, як набивати мяч, цифрові спортивні лайфхаки, а також цікаву інформацію про йогу та кіберспорт.

Крім платформи “Дія. Цифрова освіта“, серіал буде також доступний на YouTube-каналі та сторінках Фонду Ріната Ахметова і ФК “Шахтар” в соцмережах. Переглянути його можна буде і у форматі Instagram-серіалу. 

LIVE | Презентация образовательного сериала "Диджитал-физкультура для школьников с участием звезд спорта"

Опубліковано ДОМ Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Читайте також: “Всеукраїнська школа онлайн” на телеканалі “Дом”: розклад уроків

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV