Транспортувати ймовірних хворих на коронавірус будуть на спеціальному санітарному гелікоптері, – Аваков (ФОТО)

uatv
28.02.2020
Фото Урядовий портал

У ДСНС України заступив на цілодобове чергування санітарний вертоліт МІ-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, інформує Урядовий портал.

Зазначається, що вертоліт брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі. Він переданий ДСНС на умовах безоплатного контракту. Екіпаж і медперсонал вертольоту – це команда медиків, які пройшли спеціальну підготовку.

“Ці люди працювали під час епідемії “Ебола” – виконували роботи з евакуації хворих і проводили рятувальні операції. За один рейс вертоліт може взяти 4-6 хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км, тобто по всій території нашої країни”, – зазначив Аваков.

Вертоліт обладнаний ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою та спеціальним модулем, в якому фіксується капсула на час польоту.

Окрім цього, Аваков зазначив, що наразі тотальний скринінг температури проходить майже на всіх пунктах пропуску, включаючи КПВВ на кордоні з тимчасово окупованою АР Крим та окремими районами Донецької та Луганської областей. Прикордонники мають протокол чітких дій, якщо виявлять на кордоні людину з ознаками захворювання.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька спростувала інформацію про перші випадки зараження коронавірусом в Україні.

Джерело Урядовий портал
дата 28.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV