Трамп висловив бажання купити Гренландію

uatv
16.08.2019
Фото АР

Американський президент Дональд Трамп висловив бажання купити Гренландію та наказав своїм помічникам дізнатися, чи це можливо, інформує UATV з посиланням на The Guardian.

Звістка про те, що Трамп захотів купити данський острів, з’явилася у Twitter у четвер вночі. Експерти намагалися оцінити нерухомість площею 2 166 000 км² на Zillow, онлайн-базі даних з нерухомості.
Незважаючи на бурхливу реакцію соцмереж, ця ідея не є з царини фантазії. У 1946 році американський президент Гаррі Трумен спробував придбати Гренландію за 100 млн доларів, проте отримав відмову. В історії США були й більш вдалі прецеденти з придбання іноземних територій: у 1917 році вони купили Данську Вест-Індію, ребрендувавши її у Віргінські острови.

Американські військові вже мають велику авіабазу на північному заході Гренландії. База налічує 600 осіб та відіграє важливу роль у глобальній радіолокаційній системі країни.

Трамп відвідає Данію наступного місяця, проте, питання Гренландії не стоїть на порядку денному. Це буде перший офіційний візит американського президента до королівства.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для UATV

Джерело UATV
дата 16.08.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV