Трамп, Туск і Столтенберг привітали Зеленського з перемогою на виборах

uatv
22.04.2019
Фото АР

Глава США Дональд Трамп, президент Європейської Ради Дональд Туск та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітали з перемогою на президентських перегонах в Україні Володимира Зеленського, інформує UATV.

“Вітаю Володимира Зеленського із перемогою на президентських виборах в Україні”, – написав Генсек НАТО у Тwitter.

Єнс Столтенберг наголосив, що українська держава залишається партнером Альянсу, незважаючи на зміну президента.

“Україна – це вагомий партнер НАТО, тому ми розраховуємо на продовження співпраці з нею”, – написав він.

“Вирішальний день для України. Вільні вибори і мирна зміна влади – сильна українська демократія. Вітаю Володимира Зеленського. ЄС сповнений рішучості продовжувати свою підтримку”, – так привітав Зеленського Дональд Туск, написавши відповідне повідомлення  у Twitter.

Очільник Білого дому Дональд Трамп, вітаючи нового президента України, зазначив, що вибори у нашій державі пройшли в мирний і демократичний спосіб.

Президент Сполучених Штатів підтвердив підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це йдеться в офіційній заяві Білого дому. 

Крім того, глава США висловив готовність працювати з обраним президентом і українським народом в напрямку “реалізації реформ, необхідних для зміцнення демократії, збільшення процвітання та викорінення корупції в країні”.

Нагадаємо, у закордонному виборчому окрузі переміг Петро Порошенко. 


Джерело UATV
дата 22.04.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV