Трамп продемонстрував справжнє лідерство, скасувавши зустріч із Путіним, – Петро Порошенко

Україна отримала відчутну підтримку Білого дому

uatv
07.12.2018

Фото Укрінформ-UATV

Президент Петро Порошенко заявив, що США надали українському народові відчутну підтримку. Про це йдеться у статті The New York Times, передає прес-служба АП.

Глава держави нагадав, що президент США Дональд Трамп продемонстрував справжнє лідерство, скасувавши свою зустріч із Путіним на “Великій двадцятці” в Аргентині через захоплення Росією кораблів та матросів.

“Ми отримали відчутну підтримку Білого дому та Конгресу, включаючи оборонне озброєння, сильніші санкції та надійніші американські постачання енергоресурсів. Разом партнери з обох боків Атлантики можуть і надалі підвищувати ціну для Росії за погрози нашій колективній безпеці”, – наголосив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що мета Росії очевидна – вона хоче повернутися до тієї епохи, коли майно та земля вилучалися силою.

“Починається вона з України і продовжується на захід, наскільки світ дозволить. Демократичні країни повинні зробити вибір: виступати за те, що є правильним, або продовжувати умиротворення президента Володимира Путіна. Якщо історія навчила нас чому-небудь, так це тому, що умиротворення має смертельні наслідки”, – написав він.

“Попри кремлівську пропаганду, Путін слабкіший, ніж він хоче здаватися Заходу. Захід може, за рахунок підвищення вартості агресії, змусити його послухатися. Скільки ще треба ворожості, щоб Захід використав тверду валюту, якою торгує Кремль – силу? Росія використала хімічну зброю в Британії; здійснювала кібератаки на Заході; обстрілювала мирних жителів у Сирії та розв’язала війну у східній Україні. Чи вже не час діяти?”, – наголосив Президент.

Також він написав, що Україна сповнена рішучості виступити проти РФ.

Джерело UATV
дата 07.12.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV