Трагедія МН17:  Президент України обговорив з прем’єром Нідерландів розслідування

Зустріч лідерів відбулася у рамках саміту НАТО у Брюсселі

uatv
12.07.2018
Фото АП

Президент України Петро Порошенко обговорив з прем’єром Нідерландів Марком Рютте питання протидії російській агресії, розслідування щодо МН17 та розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі, повідомляє прес-служба глави держави.

“Глава держави подякував прем’єр-міністру за солідарність та практичну допомогу Україні у протидії російській агресії, зокрема підтримку Нідерландами рішення ЄС продовжити санкції проти РФ до 31 січня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Президент України також привітав внесення до Спільної декларації Саміту Україна–ЄС від 9 липня 2018 року та висновків засідання Європейської Ради від 28 червня 2018 року заклику до РФ визнати відповідальність за авіакатастрофу малайзійського літака рейсу МН17.

Петро Порошенко закликав до тіснішої співпраці двох сторін у контексті непостійного членства Нідерландів у Раді Безпеки ООН у 2018 році, зокрема у питанні розгортання миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі та звільнення українських політв’язнів із російських тюрем. Він також запросив прем’єр-міністра Нідерландів відвідати Україну з візитом.

У свою чергу Марк Рютте привітав ратифікацію українським парламентом Угоди про співпрацю в справі кримінального розслідування трагедії МН17.

Джерело UATV
дата 12.07.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV