Товарообіг між Україною та Білоруссю минулого року сягнув $5 млрд, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
04.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Білорусь є одним із ключових торгівельних партнерів України. Спільна міжурядова комісія з торгівельно-економічного співробітництва зараз працює над тим, щоб ще більше розширити товарообіг між двома державами.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час виступу на ІІ форумі регіонів у Житомирі, інформує UATV.

“Товарообіг між нашими країнами перевищив 5 мільярдів доларів США за минулий рік. Я згоден з Олександром Григоровичем (Лукашенком, – ред.): ми можемо й повинні перевищити позначку у 6, 8 і так далі мільярдів доларів. Це завдання адресоване спільній міжурядовій комісії з торговельно-економічної співпраці. Вже найближчим часом буде оновлено українську частину цієї комісії”, – зазначив глава української держави.

Також Володимир Зеленський додав, що Україна й Білорусь налагоджують глибинну співпрацю у різних сферах.

“Як доказ – підписання в межах форуму комерційних контрактів на суму близько 500 мільйонів доларів США, а також розширення географії нашої співпраці. Окремо хочу відзначити початок діяльності українсько-білоруської робочої групи міжрегіонального та транскордонного співробітництва”, – сказав він.

Президент України подякував білоруському лідеру за те, що в умовах російської агресії проти нашої держави українсько-білоруський кордон залишається кордоном миру та співпраці, а також за надання Мінськом майданчика для переговорів ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі.

“Я запрошую білоруських інвесторів до активної співпраці й хочу, щоб історія відносин між Україною і Білоруссю була тільки історією успіху та партнерства”, – додав Зеленський.

Читайте такожУкраїна ніколи не матиме проблем на білоруському кордоні, – Лукашенко

Джерело UATV
дата 04.10.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV