Тернопіль став містом-побратимом столиці української діаспори у Бразилії (ФОТО)

uatv
13.03.2019
Фото з сайта rada.te.ua

Мер Тернополя Сергій Надал підписав договір про співробітництво з владою бразильського міста Прудентополіс у присутності представників української діаспори й духовенства.

Про це повідомляється на сайті Тернопільської міської ради.

В угоді йдеться про вихід бразильського бізнесу на ринок Тернополя. 

Зазначимо, що Прудентополіс – це столиця української діаспори у Бразилії. 75% населення міста – етнічні українці, які займаються розвитком та популяризацією української культури у Бразилії. Також вони  відстоюють національні інтереси, виступаючи проти російської агресії та окупації Криму, всіляко допомагають нашій армії у боротьбі з окупантом.

“Сьогодні Бразилія – країна, яка стрімко розвивається. Побратимство Тернополя з Прудентополісом є дуже важливим для нас, адже це сприятиме розвитку українсько-бразильських економічних відносин, зміцненню дружби між громадами міст та залученню бразильських інвестицій у Тернопіль та Україну”, – розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що Прудентополіс – відомий бразильський центр української культури. Багато туристів приїжджають сюди, щоб побачити українські вишиванку, писанку, танці, послухати народні пісні й посмакувати національними смаколиками.

Раніше онкохворі діти з Тернополя отримали подарунки від діаспори.

Джерело UATV
дата 13.03.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV