Теніс: Цуренко, Бондаренко, Світоліна та Костюк здобули перемоги на турнірах WTA

Фото ФТУ

Українські тенісистки продовжують демонструвати хороші результати на міжнародній арені.

Про це інформує UATV .

Так, Леся Цуренко виграла третій матч турніру WTA в Індіан-Веллсі (США) і вийшла до чвертьфіналу. Українка перемогла британку Кеті Бултер. Гра тривала 70 хвилин і завершилася з рахунком 6:3, 6:3. У чвертьфіналі Цуренко зіграє з сербською тенісисткою Ольгою Данилович.

Катерина Бондаренко у парному розряді разом з канадською спортсменкою Шерон Фішман вийшли до півфіналу турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Монтерреї (Мексика). Вони обіграли американку Дезері Кравчик та мексиканку Джуліану Олмос. Гра тривала 1 годину 15 хвилин і завершилася з рахунком 6:4, 6:4.

“Перша ракетка” України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA у Монтерреї. Світоліна за 1 годину 20 хвилин обіграла представницю Білорусі Ольгу Говорцову. Українка здобула перемогу з рахунком 6:3, 6:4.

Марта Костюк у парі зі словацькою спортсменкою Вікторією Кузьмовою потрапили до півфіналу турніру в Ліоні. Вони обіграли грузинсько-російський дует Оксана Калашникова /Валерія Савіних (6:2; 6:1) та білоруську пару Віра Лапко/Лідія Морозова (6:2; 6:4).

Нагадаємо, що Данило Калініченко переміг в тенісному турнірі ITF M15 в Словаччині.