Телеканал UATV долучився до всеукраїнського диктанту національної єдності (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови

uatv
09.11.2018

Фото UATV

У День української писемності та мови в Україні відбулося написання уже 18-го всеукраїнського диктанту національної єдності.

За традицією, у Червоному корпусі Київського університету ім. Т.Г. Шевченка радіодиктант писали митці, культурні діячі, студенти, учні київських шкіл та звичайні українці, які захотіли перевірити свої знання.

До всеукраїнського флешмобу виявили бажання долучитися журналісти та ведучі телеканалу іномовлення UATV .

“В Англії таких національних диктантів немає, для мене це вперше і дуже цікаво, але я думаю, що все буде добре”, – сказав перед початком диктанту редактор і ведучий англійської редакції Том Белл.

Для написання диктанту всі мовні редакції UATV – українська, англійська, арабська, кримськотатарська та російська – зібралися у ньюз-румі телеканалу. У прямому ефірі вони одночасно з усією країною почали писати диктант національної єдності. Захід транслювався на офіційних сторінках UATV у Facebook.

Редакція телеканалу відправила свої роботи на адресу Українського радіо. Крім того, у грудні відбудеться так звана робота над помилками, коли в ефірі Українського радіо назвуть імена переможців, а також відбудеться аналіз найтиповіших помилок. До речі, ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені символічними призами.

Нагадаємо, що раніше учні київських шкіл ознайомились із роботою телеканалу іномовлення UATV.

Джерело UATV
дата 09.11.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV