Телеканал іномовлення України UATV з’явився в кабельній мережі одного з найбільших операторів Польщі

25 лютого 2016 року розпочав трансляцію, в кабельній мережі Польщі – "VectraS.A."

uatv
01.03.2016

 

25 лютого 2016 року розпочав трансляцію, в кабельній мережі Польщі – “VectraS.A.”, український телеканал іномовлення UATV Мультимедійної платформи іномовлення України. Телеканал включено в усі пакети цифрового телебачення компанії.

Кабельний оператор “VectraS.A.” є другим за величиною кабельним оператором Польщі. За даними Польської палати електронних комунікацій PIKE, за результатами 2014 року “Vectra” займала майже 20% ринку телекомунікацій Польщі, а абонентами цифрової телевізійної мережі, в яку включено “UATV”, є 612 566 домогосподарств.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. МПІУ сформована на базі державної телерадіокомпанії “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення””.

У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу “УТР”, в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон “Про систему іномовлення України”, який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне.

Джерело
дата 01.03.2016
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×