Телеканал іномовлення України UATV презентував фільм “Бранці Кремля”

Стрічку, мета якої нагадати про українських заручників совісті, пояснити усю абсурдність звинувачень проти них, буде перекладено англійською, арабською, кримськотатарською, російською та іншими мовами світу

uatv
26.02.2018

Фото UATV

Телеканал іномовлення України UATV, виконуючи місію, покладену на нього державою, з нагоди 4-их роковин Дня опору Криму російській окупації зняв документальний фільм “Бранці Кремля”.

Стрічку, мета якої нагадати про українських заручників совісті, пояснити усю абсурдність звинувачень проти них, змусити світові правозахисні організації знов і знов підіймати це болюче питання на рівні ООН та інших повноважних установ, буде перекладено англійською, арабською, кримськотатарською, російською та іншими мовами світу, й передано в усі посольства України, щоб кожна людина знала і пам’ятала про свавілля і геноцид, який влаштувала російська влада на окупованій території України.

Презентація стрічки “Бранці Кремля” відбулася сьогодні, 26 лютого, на четвертому міжнародному форумі “Окупований півострів: чотири роки опору”, який організувало Міністерство інформаційної політики України.

“З жовтня-листопада 13-го року і по лютий 14-го року всі ці проросійські сепаратистські рухи в Криму були дуже активізовані. Ми, як кримські татари, як корінний народ, активно виступали проти цих сепаратистів. І ось 25 числа ми дізналися, що буде засідання Верховної Ради Криму. Там планується прийняти звернення від імені Верховної Ради Російської Федерації про пряме втручання на території Криму, – розповідає у фільмі заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз. – Ми прийняли рішення, що вранці, 26-го, зберемо мітинг-протест, що нам, в принципі, і вдалося зробити. І ці сепаратисти, і ці банд-формування не завадили цьому, не змогли перешкодити. Сесія не відбулася”.

“Цього дня нам здалося, що ми захистили територіальну цілісність України. Увечері, прощаючись, між собою ми говорили: “Ну, тепер років із 10 не буде сепаратистських висловлювань у Верховній Раді”. Але вийшло все геть не так”, – пригадує заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров.

Пенсіонер, будівельник, фермер, вчитель, історик, режисер, підприємець, активіст, журналіст… Професії у них різні. Різні національності – українці, росіяни, кримські татари… Однак біда у них одна – вони в’язні Кремля. Скільки насправді громадян України зараз кинуті за ґрати з волі Кремля? Як Україна допомагає повернутися їм додому? – дивіться у фільмі від каналу UATV “Бранці Кремля”.

Джерело UATV
дата 26.02.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV