Телеканал “Дом” запустив промокампанію “Україна – наш дім”

uatv
25.09.2020

Телеканал “Дом”, що був створений для жителів тимчасово окупованих територій, запустив промокампанію у містах-хабах Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Мета кампанії вкрай проста і водночас надскладна – донести до жителів тимчасово непідконтрольних Україні територій думку про те, що Україна – наш спільний дім.

“Наше завдання – повернути до порядку денного нашої країни людей, які сьогодні опинилися в пастці – на окупованих територіях. Ми говоримо їм правду про те, що відбувається в Україні та світі. Кожен день показуємо та інформуємо про те, які кроки зараз для “зшивання” суспільства та реінтеграції робить Україна”, – зазначила керівник телеканалу Юлія Островська.

У серії промороликів телеканалу головними героями стали самі українці. Вони розповіли про місце, в якому живуть наші спогади, яке ми любимо і яке дороге нашому серцю з дитинства — про дім.

Для кожного він різний. Для одних він асоціюється з найсмачнішим запахом маминих млинців, для інших — із припалими пилом ковзанами з татової молодості, які він береже про всяк випадок для онуків. А ще для когось — із місцем, в якому зародилася мрія та зміцніли крила. Дім — це затишок і єднання довкола святкового столу, якою б різною за характерами не була родина. Дім — це завжди про любов.

У рамках промокампанії була створена та запущена серія віжуалів та відеороликів. Постери із зображеннями різних міст України та слоганом телеканалу нагадують, що “Україна — наш дім“‎. Серед українських міст — Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Луганськ та Севастополь.

Оскільки телеканал поки мовить лише на тимчасово окуповані території України, то для глядачів додатково створено ролик-експлейнер, що допомагає розібратися, як підключити телеканал на своєму телевізорі, як в аналоговому, так і в цифровому форматі.

Читайте також: Якщо інформаційній гігієні навчатимуть зі школи – у пропагандистських ЗМІ не буде глядачів, – Островська

Нагадаємо, що телеканал “Дом” розширить покриття у березні.

Джерело UATV
дата 25.09.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×