Телеканал “Дом” відкрив перше бюро в Донецькій області (ФОТО)

uatv
07.04.2021
Фото kanaldom.tv

Телеканал “Дом” сьогодні, 7 квітня, відкрив перше бюро в Донецькій області – у місті Краматорську. Обласний центр підконтрольної уряду частини Донеччини став новим домом для колективу журналістів телеканалу, серед яких є і переселенці з окупованих районів регіону.

Українське державне мовлення для окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) спирається на цінності етичної, збалансованої журналістики, що зумовлює постійну присутність редакції телеканалу “Дом” в регіоні, який потерпає від наслідків збройної агресії, а проблеми його мешканців вимагають постійної уваги з боку журналістів.

“Журналістика не є відірваною від суспільства, і зрозуміло, що професійне середовище Донеччини також переживає серію криз. Відкриття бюро – одна з відповідей на ці виклики, тому що наша мета – згуртувати та укріпити журналістське ком’юніті не тільки в Краматорську, але й в цілому в регіоні”, – зазначив шефредактор телеканалу “Дом” Олексій Мацука.

Бюро розташовано в зручному місці – навпроти будівлі Краматорської міської ради, за адресою вул. Академічна, 48. Приміщення регіонального бюро телеканалу “Дом” обладнане всім необхідним для  гарантування місцевим журналістам безпечних умов для створення актуального, оперативного та якісного контенту.

На потужностях бюро також спільно з державними та громадськими організаціями планується проведення заходів, тренінгів, майстеркласів для різних місцевих виробників контенту, круглих столів, виїзних студій тощо.

В бюро передбачений і кабінет для роботи юриста, який надаватиме безкоштовну допомогу переселенцям та тим, хто має проблемні питання, пов’язані з тимчасово окупованими територіями.

“Ми намагаємось використовувати будь-яку можливість для того, щоб допомагати людям, які вже багато років перебувають у дуже складному становищі. Вони пишуть в редакцію телеканалу, й ми звернули увагу на те, що в значній частині звернень потрібна саме юридична консультація. В нашому ефірі щоденно є юридичні консультації, але й цього замало – ми намагаємось бути максимально корисними для аудиторій – як для глядачів, так і для місцевих медіа”, – розповіла генеральна директорка ДП “МПІУ” Юлія Островська.

У зв’язку з карантинними обмеженнями широкомасштабного відкриття бюро не було. Але вже сьогодні з його роботою змогли ознайомитися спікери низки програм телеканалу “Дом”. Першим гостем студії став голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

“Відкриття бюро телеканалу “Дом” в Краматорську – важлива подія. Це демонструє глядачам на окупованих територіях, що телеканал максимально до них наближений. “Дом” показує дійсну картину того, що відбувається в Україні, й зокрема в Донецькій області. І я не буду приховувати, що мені дуже хочеться, щоб побачивши правду, перетворення нашого регіону, в жителів окупованих територій виникло бажання приїхати сюди й побачити це все на власні очі. Й тоді люди зроблять свої висновки – розуміючи, порівнюючи, аналізуючи”, – прокоментував Павло Кириленко.

Бюро в Краматорську – це старт для подальшого створення мережі регіональних представництв телеканалу “Дом” на Донбасі.

“Це лише перший крок. Наша фінальна точка в регіоні – це Донецьк, де ми плануємо після деокупації відкрити головну редакцію. Зовсім скоро подібні бюро будуть і в інших містах”, – акцентував шефредактор каналу Олексій Мацука.

Раніше Олексій Мацука заявив, що телеканал “Дом” – це шанс для близько 4 млн осіб почути голос Києва та позицію української влади щодо подій, які відбуваються в Україні та світі.

Читайте також: Пресреліз ДП “МПІУ” щодо запуску нового контенту

Джерело UATV
дата07.04.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×