Телеканал “Дом” став медіапартнером ІІІ Всеукраїнських Cool Games

uatv
13.05.2021
Фото з сайта kanaldom.tv

Телевізійний канал “Дом“, який входить до складу держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (МПІУ), з 26 до 29 травня розповість про перебіг змагань Cool Games-2021, що відбудуться у місті Києві.

Cool Games – проєкт комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також Української федерації учнівського спорту. Він сприяє створенню цікавих уроків фізичної культури та масовому залученню учнівської молоді до рухової активності завдяки осучасненим та адаптованим естафетам.

Цього року Cool Games приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

“Ми завжди намагаємося долучатися і допомагати проєктам, які мають на меті об’єднати людей з усієї України – через культуру, волонтерство, конференції, або ж спорт, як із проєктом Cool Games-2021. Формати можуть бути різними, але сенс завжди єдиний, і він перегукується із місією телеканалу “Дом” – сприяти ментальному та територіальному об’єднанню України. І ми, як медіа, завжди будемо підтримувати подібні ініціативи”, – прокоментувала партнерство генеральна директорка ДП “МПІУ” Юлія Островська.

В межах Cool Games учні віком 9-17 років отримують незабутню можливість з користю провести час, поспілкуватись, презентувати себе та свої регіони. А в межах програми ISF World Cool Games – презентувати свою країну, поділитися інформацією і кращими здобутками своїх регіонів і національної української культури, як рівні співбесідники з однолітками з усього світу.

“Окремо хотів би акцентувати на важливості співпраці з нашими медіапартнерами. У нас склався чудовий симбіоз, адже ми інформуємо населення про здоров’я тіла та духу, а “Дом” підтримує здоров’я думки та впевненості! Наші естафети Сool Games – унікальний український проєкт, участь у якому беруть учні з усіх областей країни та міста Києва. Cool Games об’єднує всіх учнів України в єдиному потужному активному русі. Переконаний, що співпраця з телеканалом – важливий крок для ще більшої популяризації фізичного виховання, здорового способу життя, рухової активності та спорту серед нашої молоді”, – зазначив голова комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Про телеканал “Дом”

“Дом” почав мовлення 1 березня 2020 року на тимчасово окуповані території (ТОТ) для об’єктивного інформування українців, які мешкають на ТОТ Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, та їхнього повернення до українського порядку денного.

Читайте також: Пресреліз ДП “МПІУ” щодо запуску нового контенту

З 1 березня 2021 року телеканал “Дом” значно розширив своє покриття: розпочав супутникове мовлення, збільшив кількість цифрових і аналогових передавачів і з’явився в кабельних мережах Донецької та Луганської областей (на підконтрольній території). Також з 1 березня на сайті телеканалу в плеєрі доступна онлайнтрансляція всіх програм.

Про Сool Games

Cool Games засновані в Україні в 2018 році. Представництво всіх областей України та міста Києва, командний дух, гендерна рівність – основа Cool Games. Усі збірні команди складаються порівну з дівчат та хлопців і мають три вікових дивізіони: 9-10 років, 11-13 років, 14-16 років. 

Програма Cool Games поряд із змаганнями включає освітню складову. Учні з усієї України мають можливість презентувати свої регіони, спілкуватися між собою та встановлювати дружні відносини.

Cool Games викликали жвавий інтерес і підтримку в Міжнародній федерації учнівського спорту (ISF) – ігри включені до переліку видів спорту, що розвиває ISF, із 2019 року постійно проводяться ISF World Cool Games. На міжнародних ISF World Cool Games Україну презентують переможці всеукраїнських Cool Games.

Нагадаємо, що раніше телеканал “Дом” відкрив перше бюро в Донецькій області.

Джерело UATV
дата13.05.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×