Театр тіней VERBA Shadow виступив на Global Teacher Prize

uatv
10.10.2019
Фото надане організаторами

У Національній опері України відбулося нагородження щорічною міжнародною премією для вчителів Global Teacher Prize. Не просто вчителів, а тих, хто вніс незаперечний видатний внесок в розвиток своєї професії. І театр тіней Verba Shadow разом з відомими українськими виконавцями були запрошені привітати номінантів.

Також на церемонії виступали Onuka, Оксана Муха та Тіна Кароль з військовим оркестром. Справжнім сюрпризом став перформанс ТНМК разом з переможцями та фіналістами премії минулих двох років. Спеціально для Global Teacher Prize музиканти спільно з учителями записали пісню “Прокачай”. Театр тіней Verba Shadow виступав з постановкою “Гра престолів”. І в кінці учасники зобразили статуетку церемонії.

“Було дуже хвилююче і відповідально знову повернутися на сцену Національної опери, ще й в прямому ефірі! І, звичайно ж, вся команда була дуже рада привітати кращих вчителів країни, і намагалася зробити для них найкращий виступ. Також великою честю було виступати на одній сцені з такими зірками української сцени як Тіна Кароль, Onuka, ТНМК”, – розповідає хореограф і актриса театру тіней Verba Shadow Яна Бригинець. 

Джерело UATV
дата 10.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×