Ситуація з коронавірусом та спільні проєкти: Зеленський і Соммаруга провели телефонну розмову

uatv
25.03.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з федеральним президентом Швейцарії Симонеттою Соммаругою.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Сторони наголосили на важливості міжнародної координації зусиль щодо боротьби з коронавірусом та запобігання негативним наслідкам його поширення. Особливо була відзначена необхідність надання соціальної допомоги населенню та підтримки національних економік.

Зеленський високо оцінив вжиті швейцарською стороною кроки для забезпечення можливостей евакуації громадян України та Швейцарії, які побажали повернутися додому. Окрім цього, глава держави висловив особисту подяку Соммарузі за опрацювання підготовки гуманітарного вантажу для потреб лікарень на сході України, яка відбувається в умовах вкрай складної епідемічної ситуації у Швейцарії.

Сторони також обговорили можливості підтримки ініціативи українських та швейцарських компаній щодо швидкого налагодження в Україні виробництва апаратів штучної вентиляції легень.

Володимир Зеленський підтримав ініціативу з проведення 5-ї ювілейної Міжнародної конференції щодо реформ в Україні у 2021 році у Швейцарській Конфедерації.

Читайте також: В Україну незабаром доставлять ще одну партію медичного вантажу, – Офіс президента

Джерело UATV
дата 25.03.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV