Ситуація у Нових Санжарах – під контролем влади, – Гончарук

uatv
21.02.2020
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр Олексій Гончарук запевнив, що всі евакуйовані з Китаю люди пройшли перевірку, не мають симптомів коронавірусу та перебувають у повній безпеці.

Про це інформує Урядовий портал.

Гончарук наголосив, що ситуація у Нових Санжарах – під контролем уряду і підстав для паніки немає.

“Поговорив з людьми, які перебувають у санаторії. Пересвідчився, що тут є все необхідне. Об’єкт під охороною та наглядом медиків-інфекціоністів. Ситуація під повним контролем уряду”, – запевнив він.

На території об’єкта для охорони людей залишається 300 працівників Нацгвардії, ще 100 нацгвардійців – в резерві. Нацполіція посилила патрулювання в регіоні.

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що люди, які кидали каміння у бік евакуйованих з Китаю українців та правоохоронців, затримані і будуть покарані.

“Держава не зможе бути досконалою, якщо на її території не будуть працювати юридичні норми. Що стосується людей, які сьогодні кидали каміння в бік евакуйованих українців та правоохоронців (постраждали 9 поліцейських, один із них має серйозні травми), ми будемо приймати рішення щодо їх покарання“, – переконаний міністр.

Нагадаємо, що евакуйованих з Китаю під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари”, де вони пробудуть два тижні. Через протести місцевих жителів поліція відкрила кримінальні провадження.

Джерело UATV
дата 21.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV