Ситуація на кордоні та митниці контрольована, – Нефьодов

uatv
16.03.2020
Фото Facebook Максим Нефьодов

Рух товарів на українській митниці перебуває під контролем. Перевізників закликають ставитися з розумінням до сповільненої логістики через закриття частини пунктів пропуску для стримування поширення коронавірусу.

Про це сказав голова Державної митної служби Максим Нефьодов, інформує UATV з посиланням на Урядовий портал.

“На великих пунктах пропуску, на кордонах із сусідами українські фахівці постійно координують роботу із колегами, тому інформація стосовно того, що українські експортери не зможуть вивезти свою продукцію або буде критична нестача імпорту, не відповідає дійсності”, – зазначив він.

Нефьодов пояснив, що подекуди у пунктах пропуску може бути сповільнений рух через проходження водіями температурного скринінгу і заповнення ними анкет, пов’язаних із безпековими питаннями.

Також голова Держмитслужби закликав громадян і перевізників користуватися інтерактивною картою роботи усіх пунктів пропуску.

Держмитслужба спільно з Держприкордонслужбою і Нацполіцією контролюють, чи не відбувається перевезення за кордон медичних засобів, на експорт яких встановлене обмеження.

Крім цього, сьогодні відмовили у в’їзді понад півсотні іноземцям, виконуючи рішення уряду, зазначив перший заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав уряд тимчасово припинити міжміське сполучення і роботу метро, а також закрити для відвідувачів заклади культури, торговельно-розважальні центри, ресторани й інші заклади харчування, розваг і послуг.

Джерело UATV
дата 16.03.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV