“Сильне військо – запорука вільного розвитку незламної України”: президент привітав із Днем захисника (ВІДЕО)

Фото ОП

Тільки сильне військо буде запорукою подальшого миру та вільного розвитку незламної України.

Про це президент Володимир Зеленський сказав на церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна та присвоєнні почесних найменувань бойовим військовим частинам, інформує UATV.

За його словами, сьогодні для кожного українця важливий та великий день – День захисника.

“День відважних та незламних, мужніх та непереможних. День тих, завдяки кому ми тут, на своїй землі, під своїми синьо-жовтими прапорами, у своїй вільній та незалежній Україні. День тих, хто впродовж століть боронив нашу землю, а в 2014 році – захистив Україну від російської агресії і продовжує захищати сьогодні”, – сказав президент.

За словами Володимира Зеленського, сьогодні не лише чоловіче свято.  

“Серед наших воїнів багато відважних та сильних жінок і дівчат, які на одному рівні з чоловіками можуть мужньо виконувати свій непростий обов’язок. І вони це роблять”, – сказав глава держави.

Читайте також: Україна й Туреччина розширять напрями співпраці у військовій сфері

Президент зазначив, що сьогодні робиться все можливе, щоб припинити війну та не втрачати своїх героїв.

“Робимо все можливе, щоб в Україні настав бажаний мир. Сьогодні 80-й день, як оголошено припинення вогню. Незважаючи на спроби його зірвати, ми маємо надію, що тиша на сході України буде стабільною та постійною. Настання в Україні миру не означає, що ми перестанемо дбати про наше військо. Навпаки, сьогодні ми зосереджені на максимальному розвитку української армії. Збільшуємо витрати на сектор безпеки та оборони, активно працюємо для посилення обороноздатності з нашими міжнародними партнерами. Україна повинна мати не тільки потужні сухопутні війська, а й сучасну та боєздатну авіацію, воєнно-морський флот, системи ПВО та багато іншого. Тільки сильне військо буде запорукою подальшого миру та вільного розвитку нашої незламної України. А сильне військо неможливе без найважливішого – людей, наших захисників”, – наголосив Володимир Зеленський.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/347499043168843/

Раніше президент розповів про зустріч із представниками британської розвідки.

Прямой эфир