Світовий банк надасть на відновлення Донбасу $100 млн

uatv
23.09.2020
Фото Мінреінтеграції

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) надасть 100 млн доларів до 2025 року на відновлення Східної України.

Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.

Міністерство та Світовий банк реалізують проєкт “Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження”. Його мета – включення у соціально-економічне життя країни громад, що постраждали від агресії Росії. Планується залучати інвестиції в місцеву інфраструктуру на території Луганської області, підконтрольній українській владі.

Так, 22 вересня відбулись офіційні переговори щодо залучення коштів для реалізації проєкту між українською урядовою делегацією та представниками Світового Банку. Сторони досягли згоди щодо тексту угоди та фіналізували переговори. Наступний етап – підписання угоди.

Лідер програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Україні Бахер Ель-Хіфнаві зазначив важливість роботи над цим проєктом.

“Команда представників міністерства і банку останній рік дуже активно співпрацювали над підготовкою цього проєкту. Він поєднує сильні сторони Світового Банку: тут і сільське господарство, і будівництво доріг, і питання вирішення конфлікту. По суті це приклад найкращої співпраці Світового Банку з урядом України”, – сказав він.

Проєкт передбачає капітальний ремонт близько 183 км автомобільних доріг у Луганській області та інвестиції в сільське господарство регіону.

Кредит надається на 27 років під 0,25% річних, перші 12 років – пільгові.

Читайте також: Обстріли бойовиків можуть залишити Авдіївку без води (ВІДЕО).

Нагадаємо, що на Донбасі доба минула без порушень тиші.

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×