Світ пишатиметься Україною: Президент подякував іноземним делегаціям

uatv
20.05.2019
Фото АП

Президент України Володимир Зеленський після офіційного вступу на посаду прийняв глав делегацій та послів іноземних держав у Маріїнському палаці.

Про це інформує UATV.

Глава держави подякував міжнародним партнерам за підтримку.

“Відчуваю вдячність за те, що ви в дуже короткий термін змогли приїхати до нас. Дякую міжнародним партнерам за допомогу у проведенні чесних виборів. Разом ми довели, що Україна – демократична держава. Дякую за допомогу в боротьбі з корупцією, економічними проблемами, а головне – в боротьбі з російською агресією”, – заявив Зеленський.

Президент переконаний, що кількість міжнародних партнерів України зростатиме.

“Україна в міжнародній спільноті стане надійною сестрою, якою всі пишатимуться”, – запевнив він.

Президент завершив свою промову англійською, пообіцявши, що Україна матиме славу по всьому світу.

У свою чергу глава Литви Даля Грібаускайте, яка була присутня на зустрічі, побажала Володимиру Зеленському удачі. Про це вона написала у Twitter.

“Великий рівень довіри означає велику відповідальність. Удачі Президенту Володимиру Зеленському під час служіння українському народові”, – зазначила Грібаускайте.

Глава Естонії Керсті Кальюлайд, яка теж була в Маріїнському палаці, заявила, що з нетерпінням чекає на продовження співпраці з Україною.

“Ми не тільки підтримуємо Україну, ми стоїмо за наші ліберально-демократичні цінності. Я хочу побажати Володимирові Зеленському впевненості продовжити реформи і залишитися на шляху до ЄС та НАТО. Наші дві нації завжди були близькі”, – зазначила вона в Twitter.

Нагадаємо, що на інавгурацію глави держави приїхали 5 президентів та помічник Генсека НАТО.

Джерело UATV
дата 20.05.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV