Створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО призупинили, – Кулеба

uatv
30.03.2020
Скрін UATV

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що процес формування Консультативної ради при ТКГ за участі представників ОРДЛО наразі призупинений.

Про це він розповів в інтерв’ю Європейській правді.

“Додаток про формат Консультативної ради не підписаний. Ситуація довкола Консультативної ради не розвивається”, – запевнив глава МЗС.

За його словами, структура Тристоронньої контактної групи залишилася незмінною. Там є держава, яка напала – Росія, держава, яка захищається – Україна, і ОБСЄ.

“Позиція МЗС дуже чітка: і міністерство, і я особисто як міністр виступаємо проти будь-якого переформатування ТКГ“, – наголосив Кулеба.

Також він спростував інформацію, що МЗС перестало називати Росію державою-агресором.

“Є законодавчо визначена термінологія – “держава-агресор”. Є міжнародно-правова термінологія – “держава-окупант”. Ми маємо керуватися нею і жодним чином від неї не відступати до припинення агресії проти України та деокупації Криму й окремих районів Донецької та Луганської областей. Мені не відомо про жодне розпорядження чи директиву, яка забороняє дипломатам використовувати термінологію, передбачену законодавством”, – підсумував міністр.

Раніше Андрій Єрмак підтвердив створення Консультативної ради з представниками ОРДЛО, яка буде діяти у межах ТКГ.

Джерело Європейська правда
дата 30.03.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV