Створена РФ в Криму система дозволяє переслідувати будь-яку людину, – Денис Савченко (ВІДЕО)

uatv
18.08.2019
Скрін з відео

Росія в окупованому Криму продовжує політику переслідувань, яка давно вже утвердилася на території самої РФ.

Про це в студії телеканалу UATV розповів заступник координатора організації КримSOS Денис Савченко.

“Проблеми в Криму є просто продовженням тих проблем, які зараз спостерігаються на всій території Російської Федерації. Це все налагоджені практики переслідування, залякування й обмеження першої-ліпшої можливості самовиразитися та якимось чином показати власну позицію”, – розповів гість студії.

Зараз більшість людей, які перебувають у Криму, не є активними в соціальній чи політичній площині, зауважує заступник координатора організації КримSOS. Вони відзначають зростання цін і проблеми з якістю послуг, що надаються, наприклад, із водою, з електроенергією, та водночас мало говорять, відгукуються і думають про якісь соціально-політичні категорії. Але найгірше зараз соціально й політично активним людям. Серед них і кримські татари, котрі з самого початку окупації чітко заявили про свою позицію, і навіть після пережитих труднощів все одно залишаються при своїй думці.

“Ми бачимо, що Російська Федерація організувала, можна сказати, таку злочинну бюрократичну систему, наповнила Кримський півострів величезною кількістю так званих правоохоронних і правових структур, організувала практику переслідування різних категорій людей. Ми часто говоримо щодо проукраїнськи налаштованих громадян, які проживають на території Криму, й окремо про кримських татар. Але не потрібно їх ділити. насправді ситуація така, що які б не були у людини релігійні, культурні, соціальні, політичні погляди, РФ створила таку систему, коли людину можуть переслідувати за будь-якою підставою”, – говорить Денис Савченко.

Більше випусків програми “Лицом к лицу” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 18.08.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×